Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 53663 Online Üye ve Ziyaretçi: 1184

GönderenKonu: Başbakan Erdoğan yine zırvaladı Soma'yı doğal afet gibi görüyor  (Okunma sayısı 1315 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

LockedIn

 • Pırlanta Üye
 • ***
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 649
 • Toplam Konu: 296
 • Süper Puan: 29466
 • PuanBank: 31705
 • Çok bağıranlar gündüz bile korkanlardır
 • Katılım: 05/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Şimdi başbakan Tİka mı ne acaip birşeyi tanıtmak için yine kürsüye çıktı. Dünyada olmuş doal afetleri saydı da saydı. Aklı sıra bununla Soma felaketinin de bir doğal afet olduğu izlenimini vermek. Halkta zaten kadercilik anlayışı içinde bunu doğal afetmiş gibi görmek meyli var. Oysa maden felaketi asla bir doğal afet değildir. Tedbirsizliktir öyle olmasa her yerde her zaman çok sayıda ölümler olurdu. Halbuki gelişmiş ülkelerde hatta gelişmemiş ülkelerde bile 40 yıldır ölümler yok.

Kader demesinin de altında bu yatıyor. Yani bunları önlemek imkansızdı ne yapalım Allah diledi diyor. Halkta da sorgulama yeteneği olmadığı için he ya kader deyip gidiyorlar. Dünyaya bakacak kültürleri de yok. Bilmiyorlar ki dünyada bu nedenle ölenler olmuyor. Doğal afetlerde bile artık insanlar ölmüyoır. Deprem bile artık ölümlerin doğa sayıldığı bir dönemi bitirdik artık. Erdoğandaki kafa nerden kalmışsa. :021:
Başbakan Erdoğan yine zırvaladı Soma'yı doğal afet gibi görüyor
 

GoogleTaggedTaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
2 Yanıt
313 Gösterim
Son İleti 21 Mayıs 2011, 10:37:04
Gönderen: inancveahlak
2 Yanıt
467 Gösterim
Son İleti 27 Mayıs 2013, 18:31:16
Gönderen: craig
3 Yanıt
1157 Gösterim
Son İleti 29 Ağustos 2013, 10:55:27
Gönderen: gölge
3 Yanıt
2201 Gösterim
Son İleti 15 Mayıs 2014, 22:26:07
Gönderen: placebo
0 Yanıt
1282 Gösterim
Son İleti 17 Mayıs 2014, 15:25:30
Gönderen: KırkAyaKUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak