Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 22303 Online Üye ve Ziyaretçi: 1173

GönderenKonu: Atatürk'ün partisinde bunların işi ne? KK bunları neden partiden ihraç etmiyor?  (Okunma sayısı 1373 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

placebo

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 7378
 • Toplam Konu: 386
 • Süper Puan: 12537
 • PuanBank: 0
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 11/2008
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]


Alman Federal Meclisinin, "Ermeni soykırımı"nı tanıyan karar tasarısını oy kabul etmesinin ardından CHP, AKP ve MHP ile birlikte kararı kınayan ortak metne imza atarken, CHP'li Selina Doğan'dan farklı bir çıkış geldi.

Ermeni asıllı olan CHP milletvekili Selina Doğan, "Soykırım tasarısı" tartışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada "Türkiye kafasını kuma gömmekten vazgeçmeli" diyerek "Bu tarz kıyımlar, zaten insanlığa karşı işlenen suçlardır" ifadelerini kullandı.

https://odatv.com/chpde-surpriz-soykirim-cikisi-0306161200.html

Sözde Ermeni soykırımı kaç senesinde oldu, 1915.
1915'te bu ülkede kim vardı?
Mustafa Kemal ATATÜRK vardı.
İşte CHP'nin amacı Atatrük'e soykırım yaptı dedittirecek. Evet işte Atatürk'ün partisinin içler acısı hali..CHP otobüslerinden "Yaşa Mustafa Kemal paşa yaşa" marşları çalınıyor, emin misiniz? gerçekten Mustafa Kemal'in yaşamasını ister miydiniz? İstemezler çünkü bunlar Atatürk düşmanları.

Nerde bir terörist, nerde bi vatan haini, nerede bi eşkıya, nerede bi Atatürk düşmanı varsa Kemal tutmuş kolundan CHP'ye getirmiş, CHP'yi fitne yuvası yapmış.

 

« Son Düzenleme: 14 Haziran 2018, 16:10:51 Gönderen: placebo »
Önce 4.000 kitap okuyup iki dil öğreneceksin,ömrünü ülkene adayacaksın, sonra cephede canını ortaya koyup dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın,yani Atatürk'e laf etmek için küçük y o b a z, önce sen adam olacaksın!Atatürk'ün partisinde bunların işi ne? KK bunları neden partiden ihraç etmiyor?
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
1 Yanıt
598 Gösterim
Son İleti 24 Şubat 2009, 22:39:09
Gönderen: voltaire
6 Yanıt
870 Gösterim
Son İleti 01 Şubat 2010, 00:49:51
Gönderen: Vassago
15 Yanıt
1259 Gösterim
Son İleti 20 Eylül 2010, 21:19:52
Gönderen: pride
12 Yanıt
6441 Gösterim
Son İleti 24 Kasım 2012, 05:39:08
Gönderen: blazer
8 Yanıt
877 Gösterim
Son İleti 26 Nisan 2011, 11:53:18
Gönderen: prideUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak