Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 3 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 34328 Online Üye ve Ziyaretçi: 1044

GönderenKonu: Allah adamı şaşırtmasın Erdoğan darbeci dediği Asker Mısır'lı Sisi ile...  (Okunma sayısı 1006 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gölge

 • ALTIN Üye
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 1279
 • Toplam Konu: 521
 • Süper Puan: 32057
 • PuanBank: 23127
 • Gölgenizi kandıramazsınız...
 • Katılım: 04/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]


İnsanın işte böyle karşısına çıkarırlar. Yoksa bu resimlerde bir anormallilk yok. Neden kaldırıyorsun sitelerden peki kardeşim ayıp mı? Devletin süregen politikasında Hitler'le de görüşmek var Kral Abullah'la da. Bunlardan utanç duyacaksan o zaman tedbirli adım atacaksın. Yoksa işin gücün bu resimleri ortadan kaldırmak için coşar durursun...

Aydınlık Gazetesi'nin haberine göre; Başbakan Erdoğan'ın 'darbecilikle' suçladığı Mısır Genelkurmay başkanı El-Sisi ile Mısır eski Cumhurbaşkanı Mursi'nin devrilmesinden 40 gün önce çekilmiş olan fotoğrafları Başbakanlık Basın Merkezi sitesinden kaldırıldı. Savunma Sanayi Müsteşarlığı ise, Erdoğan'ın Dolmabahçe'de ağırladığı El-Sisi ile çektirdiği fotoğrafları sitesinden kaldırmayı unuttu.


asıllar gölgede kalmış...Allah adamı şaşırtmasın Erdoğan darbeci dediği Asker Mısır'lı Sisi ile...
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
1 Yanıt
727 Gösterim
Son İleti 05 Mayıs 2011, 23:50:54
Gönderen: Felsefeci
1 Yanıt
291 Gösterim
Son İleti 14 Eylül 2011, 20:01:09
Gönderen: gızgın
10 Yanıt
4145 Gösterim
Son İleti 25 Ekim 2014, 11:48:35
Gönderen: kurye84
1 Yanıt
1413 Gösterim
Son İleti 27 Kasım 2013, 01:25:40
Gönderen: placebo
1 Yanıt
1234 Gösterim
Son İleti 14 Mart 2014, 22:33:40
Gönderen: placeboUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak