Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 3 Açılan Konular: 2 Okunan sayfa sayısı: 37423 Online Üye ve Ziyaretçi: 1521

 • Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…) 5 5
Şimdi:  

GönderenKonu: Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…)  (Okunma sayısı 71721 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hasan356

 • Bakır
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: Ankara
 • Toplam İleti: 36
 • Toplam Konu: 1
 • Süper Puan: -20005
 • PuanBank: 0
 • Taklitler aslını yüceltir...
 • Katılım: 06/2013
  YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…)
Alttaki yazıyı çeşitli devlet kanallarına (Tübitak, Amerika, Fransa, Almanya, vb…) ve çeşitli radyo televizyon kurumlarına (Kanal D, Haber Türk, Star, Atv, vb…) gönderdim ve hiçbir yanıt alamadım, attığım mesajı aldınızmı diye sorunca biz sizi sonra ararız dediler, bu projede amaç her ay vatandaşa 100-150 tl gelen elekrik su faturalarını 10-15tl ye düşürmektir…
https://translate.google.com.tr/?vi=c&hl=en  (Bu linkdeki bağlantı ile alttaki yazıyı istediğiniz dile çevirebilirsiniz)

Nükleer enerji ile çalışan uçabilen, deniz altında hareket eden araç projesi.

Zamanda yolculuk.
Efendim iyi günler.

Dünya kendi etrafında saat'de 1600 km/h ile döner, dönerkende gece gündüz oluşur, güneşin etrafında da tam tur bir dönüşünü 365 gün 6 saat'de tamamlar. Demekki biz bir saat boyunca saat'de 1601 km/h ile hareket edersek 1 saat zamanda ileri gitmiş oluruz sizce ve bu hızı dahada artırırsak dünya zamanını sollayarak zamanda 10 yıl ileri gidebiliriz ?


Ayrıca kara deliklerin nasıl oluştuğu ve nasıl yapılabileceği ile ilgili bilgim var.

ftnda = Zamanda ileri gidilen gün sayısı
km/g(day) = Buraya yazılan hız 38400 km/h üstünde olmalı.
-1600 km/h ile normal zamanda 1 saat ilerleriz
-38400 km/d(day) (1600km/h X 24 saat) ile normal zamanda 1 gün ilerleriz 

                            km/d
ftnda= ———————————
                        38400km/d

Bu formüle göre ışık hızı yani 300000Km/Sn ile 24 saat hareket edersek ışık bir günde 25,920,000,000km/g(day) hızına ulaşır bu hızı dünyanın bir günde yaptığı 38400km/g(day)'e bölersek, sonuç 675000 gün yani 24 saat sonra 1849 yıl zamanda ileri gideriz.

Kırşehir gazi ünüversitesi pazarlama bölümünü okudum. Uzay ve zamanla çok ilgileniyorum yurt dışından ünlü fizikçiler Professor Lawrence Krauss, Professor Ronald L. Mallett Türkiye'de Evrensel Bilgi Araştırma ve Uygulama Derneği Başkanı Muzaffer Kınalı'nın Yardımcısı Fatih Sak teorimin doğru olduğunu söylediler, hatta Fatih bey ile anlaşıp zaman makinası bile yapmak istedik fakat yeterli ödeneği bulamadık. Benim bu teorimde bana katılmayan Türkiyeden Prof.Dr. Cengiz Yalçın var.


Bu projeyi hayata geçirmek için kendi ülkem olan Türkiye'deki profesörler ve devletten yardım istememe rağmen gerekli ödeneği bulamadım, sizden dileğim bu projeyi uygulayabilmek için sizin ülkenizden yardım istemem, bu projede gerekli ödenek nedir bilmiyorum ama gerekli olan malzemeler bükme motoru araç gövdesi için fiber karbon yakıt olarak anti madde(Çok güçlü bir enerji ve patlatıcıdır) veya nükleer enerji. Bu proje sayesinde sadece zamanda yolculuk yapmakdan fazlası mümkün, eğer size zamanda yolculuk yapma kısmı saçma gözüktüyse bu teknoloji ile çok hızlı giden hava yolları aracına sahib olabiliriz, araç çok hızlı hareket ettiği için görünmez olabilme özelliğine sahib askeri alanda kamuflaj olarak kullanılabilir, aracın kalkan olarak kullandığı enerjiyi gıda alanında meyvelerin boyutlarını büyültmek veya küçültmek için kullanabiliriz, diğer gezegenlere yapacağımız keşiflerle belki aids veya kanser gibi ölümcül hastalıkların çaresini bulacağımız minareller bulabiliriz. Bu projeyi hayata geçirmek için devletinizin yardımlarını ve sizin cevabınızı bekliyorum.

Bu konuyla ilgili Amerika'danda herhangi bir yardım alamadım, bu projeyle ilgili sormak istediğiniz aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz. 2036'da dünyaya çarpacak olan Apophis isimli yokedici göktaşını dünyaya çarpma rotasından bir kara delik oluşturarak saptırabiliriz.

Zamanda ileriye gittik peki geri nasıl geliceğiz. Şimdi ışık hızıyla gidersek geleceğe gidiyoruz bunu biliyoruz geri gelmek için kara deliğin içinde ışık hızıyla ilerlememiz gerekir. Ne alakası var derseniz şimdi bir elinize üzerinde galaksi resmi olan fotoğraf alın diğer elinize metre. Şimdi metreyle galaksinin boyunu ölçelim ben kendi resmimdekini ölçtüm 30 cm geldi, galaksinin merkezindeki deliğin resmini ölçelim 1 cm geldi. 30 cm lik içi su dolu kova alalım bu kovanın altına tam ortasına 1 cm'lik delik açalım kovanın tamamen boşalması 3 veya 4 dakika sürdü peki galaksinin tamamen kara deliğe sürüklenmesi neden bu kadar uzun sürüyor bunun sebebi kara deliğin içinde zaman tersine ilerliyor deliğin dışında ise zaman normal olarak ileriye doğru ilerliyor bu sebepden dolayı galaksinin tam bir tur dönmesi çok çok uzun sürüyor. Şimdi galaksimizin merkezindeki delikden içeri girelim diğer tarafdan çıkınca 6 milyar yıl geriye gittiğimizi düşünelim gördüğümüz ilk galaksideki kara deliği kullanarak 7,5 milyar yıl daha geriye gidelim işte karşınızda big bang. Aslında samanyolu galaksimizin kara deliğini kullanırsak 13.5 milyar yıl geriye gideceğimizi düşünüyorum  çünkü galaksiler elektrikli süpürge gibi herşeyi içine çekerek büyüyor. Galaksiler tıpkı kütüphaneler gibi geçmişe dair görsel bilgiler taşır. Peki galaksimizdeki delik kapanırsa ne olur girdap o kadar hızlı ilerlerki bu hız yüzünden gezegenler parçalanır daha sonra parçalar birbirine çarpar.

Günümüz teknolojisinde nükleer enerji ile çalışan araçlar var bunlar jet motorlu uçaklar, deniz altılar, feribotlar gibi araçlar 2 gram nükleer enerji bu araçlarda tam 2 yıl da tüketiliyor. Fakat bu araçlardaki enerji çok kontrolsüz olarak çalışıyor bu enerjiyi öyle kontrol altına alabilirizki nükleer enerjiyle çalışan otomobil ve uçaklar yapabilmek mümkün. Nükleer enerjiyi nasıl daha iyi kontrol altına alabileceğimizle ilgili düşüncelerim var.
Peki kara delik projesiyle başka neler yapılabilir, uzak yerlerdeki gezegenlere seyahat edebiliriz, insan vücudunu kesmeden kalp nakli ameliyatı yapabiliriz yani neştersiz ameliyat yapılabilir.
Kara delik denince insanoğlu hep korkmuştur filmlerdeki gibi kara delikler gezegenleri yutmaz aslında kendi hakimiyetini sağlayacak kadar büyük bir kara delik oluşturduğumuzda mermi hızında bizden uzaklaşıp gider ve mermi gibi herşeyi parçalayarak ilerler peki neden derseniz bunun sebebi dünyanın dönmesindendir. Dünya döner kara delik olduğu yerde durur bu sebepden kara delik bizden uzaklaşarak gider. Uzaklaşmasın diye farklı yöntemlerle tutmaya çalışırsak işte o zaman üstünde durduğumuz dünya kara deliğin içine doğru sürüklenmeye başlar.
Hasan Şahin.
E-Mail: hasansahin356@gmail.com
veya
brute_hakan@hotmail.com
Cep: 0 537 700 99 30
Cep 2: 0 544 441 83 01

English
The text below in various states of channels (TUBITAK, America, France, Germany, etc ...) and various radio and television institutions (Channel D, Haber Turk, Star, ATV, etc ...) I've sent and received no response could, at message I have received the question, they we get back to you they said they are looking for, the purpose of this project to the citizens of each month from TL 100 to 150 Tubular is to reduce water bills to 10-15tl ...
https://translate.google.com.tr ( with the links following this link you can translate the language that you want the text )


Nuclear-powered flying car project moving under the sea .

Time travel.
Sir good day.

Hours 'time around the world with its 1,600 km / h and returns, while spinning day and night occurs , a full tour of the rotation around the sun completes 365 days and 6 hours' time . So we spent an hour hours' 1601 km / h for 1 hour if we move forward in time, you 'll be gone and this rate of increase than we overtake the world by the time we can go forward 10 years in time ?


Also how it is formed and how it can be made of black holes have information about .

Time to go forward in FTn = number of days in
km / d ( day) = 38400 here to post speed km / h should be at the top .
-1600 Km / h in normal times would advance one hour
-38 400 km / g ( day) ( 1600km / h X 24 hours) and 1 day in normal times would advance
              km / d
Ftnda= -----------
            38400km / d

Wherein by the speed of light , i.e. 300000km/sn 24 hours if we move the light day 25,920,000,000 km / g ( day) rate reaches this speed world day his 38400km / g ( day) to Dividing the result 675000 days i.e. after 24 hours 1849 year we go forward in time .

I read kırşehir marketing department of Gazi University. Space and time I am very interested abroad famous physicist Professor Lawrence Krauss, Professor Ronald L. Mallett in Turkey Universal Data Research and Development Association Chairman Muzaffer henna Assistant Fatih Sake my theory is correct, they said , even the Conqueror lord and negotiates a time machine to do even if we wanted but were unable to find sufficient funding . Prof. join me in this theory of mine from Turkey There Cengiz Yalcin .


This project to implement my own country, in Turkey, which professors and state aid despite wanting necessary appropriation can not find , you wish this project to apply from your country to ask for help , this project necessary appropriations do not know what , but the materials required bending engine for the vehicle body carbon fiber fuel in antimatter ( a very powerful energy and blasters ), or nuclear energy. Through this project only time travel do but more is possible, if you also make the journey part seems absurd if this technology is so fast that the air paths means we can have the car moves so fast that do not appear to be capable of military camouflage used as the vehicle as a shield that uses energy in food to reduce or to enlarge the size of the fruit may use discoveries we will make other planets maybe find a cure for deadly diseases such as aIDS or cancer, we can find minerals . The help of your government to implement this project and I'm waiting for your reply .


It did not get any help on the subject of career in America , this inserted into your mind that you want to ask about the project can ask whatever . That will hit the earth in 2036 destroyer named Apophis asteroid hitting the world can veer off course by creating a black hole .
How did we go further back in time coming, I . Now , if we go with the speed of light to the future , we know that we're going to come back in the black hole at the speed of light we need to progress . If you say what you have to do now taken a photo with a picture of the galaxy on the other hand, your hand to your feet . Now I need to measure the galaxy by the meter I measured 30 cm came one in my own picture , let's get a picture of the hole in the center of the galaxy came to 1 cm . 30 cm of water-filled bucket , let the hive below the middle 1 cm hole open a hive full discharge of the 3 or 4 minutes it took much of the galaxy entirely black hole drift why it takes so long it's because of the black hole in reverse time is moving hole is outside the time normally is moving forward because this occasion one full revolution of the galaxy very, very long time. Now let's get in from the hole in the center of our galaxy contralateral side of Exit 6 billion a year Suppose we go back we saw a black hole in the galaxy, using the first 7.5 billion years, let's go back more than a big bang here it is . In fact, if you use the black hole in our Milky Way galaxy 13.5 billion years , because I think we will go back into galaxies pulling everything is growing like a vacuum cleaner . Galaxies carries visual information about the past , just as libraries . So what happens if our galaxy vortex hole closes so fast forward speed because these planets are broken , then the components are multiplied together .

In today's technology there are nuclear-powered tools they jet airplanes, submarines , ferries, 2 grams of tools such as nuclear energy is consumed in these vehicles the full 2 years . But this means a lot of energy in trying this energy in an uncontrolled nuclear-powered car that could afford it under control and be able to make airplanes . Nuclear energy thinking about how we can get better control I have .
So what else can be done with the black hole projects , we can travel to the planets in distant places , the human body can do scalpel surgery can be done without interrupting the heart transplant surgery .
Black holes at the mention of mankind always was scared like the movies black holes planets does not swallow the fact that their dominance large enough to provide form a black hole , we bullets at the speed we get away from the expense and rounds things like breaking progresses so why if you say it's because the earth's rotation is from . The world stops rotating black hole where there is a black hole for this occasion goes away from us . If he tries to keep you away in different ways then they stood on the world in which we begin to drift into a black hole .
Hasan Şahin .
E-Mail: hasansahin356@gmail.com
or
brute_hakan@hotmail.com
Mobile: 05377009930
Cell 2: 05444418301


inline

Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…)
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2014, 10:49:44 »
bu konuda national geograpy de cosmos programı var orada da gördüm mantıklı bir olay


hasan356

 • Bakır
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: Ankara
 • Toplam İleti: 36
 • Toplam Konu: 1
 • Süper Puan: -20005
 • PuanBank: 0
 • Taklitler aslını yüceltir...
 • Katılım: 06/2013
  YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…)
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2014, 12:02:45 »
Zaten albert einstein 100 yıl önce zamanda ileri gidilebileceğini söylemişti ama geri nasıl gelinir ve ışık hızına nasıl çıkılır diye hiçbir yerde bilgi yok ben bu bilgileri yaklaşık 1 yıldır her yerde söylüyorum bazı uyanıkılar kendi bilgisiymiş gibi internette benim yazıma benzer şeyler söylemeye çalışmışlar... Aslına bakarsanız ışık hızı olan saniyede 300000km/sn hızının üstüne çıkabilmekte mümkün....


Onuncuköy

 • Zümrüt
 • *
 • Toplam İleti: 237
 • Toplam Konu: 11
 • Süper Puan: -36296
 • PuanBank: 0
 • anindatepki
 • Katılım: 08/2011
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…)
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2014, 01:13:03 »
     ister hızlan ister yerinde say geçmişe  ulaşamazsın ..  ''Zamanda Yolculuk '' geçmişe gitme anlamında  bir aldatmacadan ibaret . Hem de çocukça bir aldatmaca .. Çünkü  her şey zaten zamanın içinde yolcudur. Yani O An' ın içinde bir geleceğe doğru bir yolculuktur.  Bir tek saniye geri gideni ne görülmüş, ne de görülecektir. bir tek saniye var ! ama geçmişe değil, geleceğe doğru vardır.

    Albert Einstein böyle bir şeyi iddia etmiş ise saçmalamıştır. bir saniye öncesine gitmek o kadar kolay değil ki ... bir saniye geri gitmek için o bir saniye içerisinde olan her şeyin geriye sarması gerekir. bir saniye önce hapşırmıştın. O hapşırmayı tekrar hapşıramazsın demiyorum ama o bir saniye önceki hapşırmayı geri getirebilirsen bütün kainat senin olsun.


hasan356

 • Bakır
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: Ankara
 • Toplam İleti: 36
 • Toplam Konu: 1
 • Süper Puan: -20005
 • PuanBank: 0
 • Taklitler aslını yüceltir...
 • Katılım: 06/2013
  YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…)
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2014, 01:57:25 »
apşırmayı geri getirebilirsen bütün kainat senin olsun.


Samanyolu galaksisinin tam ortasına gittik 1 yıl bekledik haliyle çemberin içinde zaman daha yavaş dönüyo çemberin en dışındada gezegenler daha hızlı dönüyo haliyle daha çok gece gündüz oluyo 1 yıl sonra çemberin dışındaki dünyaya geldik ne kadar vakit geçmiş olabilir tahmini rakam 5014 yılına ulaşmış oluruz..Rakam belki daha fazla veya az da olabilir hesaplamak lazım...


was

 • [Hukukçu]
 • PLATİN Üye
 • *
 • Location: İstanbul
 • Toplam İleti: 2889
 • Toplam Konu: 217
 • Süper Puan: -13719
 • PuanBank: 0
 • Katılım: 11/2008
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…)
« Yanıtla #5 : 08 Ağustos 2014, 19:49:41 »
.
İzafi bir geri dönüş başka, gerçekten geriye gidiş başka olmalı.

var olmayan bir şey söyleyemezsiniz...

Onuncuköy

 • Zümrüt
 • *
 • Toplam İleti: 237
 • Toplam Konu: 11
 • Süper Puan: -36296
 • PuanBank: 0
 • anindatepki
 • Katılım: 08/2011
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…)
« Yanıtla #6 : 08 Ağustos 2014, 20:01:16 »
         Dönen zaman mıdır yıldızlar mıdır ? ''Dönmek '' fiili Nesnel bir eleman için vardır. Bence  dündüğü  ön  gördüğünüz şeyler zaman değil  Samanyolu' nun elemanları ...   Zamanı arayıp bulan , bulunca da ensesinden yakalayıp getiren kimse var mı ki acaba...


was

 • [Hukukçu]
 • PLATİN Üye
 • *
 • Location: İstanbul
 • Toplam İleti: 2889
 • Toplam Konu: 217
 • Süper Puan: -13719
 • PuanBank: 0
 • Katılım: 11/2008
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…)
« Yanıtla #7 : 09 Ağustos 2014, 13:34:26 »
.
@Onuncuköy ;
Zaman diye bir nesne yok da "az önceki olayı geri getirmek" aslında somut bir şeyi yenilemek olurdu.
Bu da herhalde entropi kuralına da ters bir iddia.


placebo

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Toplam İleti: 7378
 • Toplam Konu: 386
 • Süper Puan: 12549
 • PuanBank: 0
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 11/2008
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…)
« Yanıtla #8 : 09 Ağustos 2014, 17:59:35 »
kainat, ilim üzerine kuruludur, insanoğlu ne kadar çok araştırırsa o kadar gelişim sağlar, bugünkü bilimin bu kadar gelişmesi ilim araştırılmaları sayesindedir.

zamanda yolculuk mümkündür veya değildir lakin zamanın yerçekim ve hız ile ilişkisi olduğu bilinen bir gerçek, bu değişkenlere göre ben zamanda yolculuk yapabilmenin mümkün olduğunu düşünüyorum, vardır veya yoktur ama ne olursa olsun insanoğlu araştırmalıdır, bu konuyu araştırırken bilmediğimiz birçok yeni bilimsel bulgular da ortaya çıkabilir..

Önce 4.000 kitap okuyup iki dil öğreneceksin,ömrünü ülkene adayacaksın, sonra cephede canını ortaya koyup dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın,yani Atatürk'e laf etmek için küçük y o b a z, önce sen adam olacaksın!

hasan356

 • Bakır
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: Ankara
 • Toplam İleti: 36
 • Toplam Konu: 1
 • Süper Puan: -20005
 • PuanBank: 0
 • Taklitler aslını yüceltir...
 • Katılım: 06/2013
  YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…)
« Yanıtla #9 : 28 Ağustos 2014, 14:22:57 »
         Dönen zaman mıdır yıldızlar mıdır ? ''Dönmek '' fiili Nesnel bir eleman için vardır. Bence  dündüğü  ön  gördüğünüz şeyler zaman değil  Samanyolu' nun elemanları ...   Zamanı arayıp bulan , bulunca da ensesinden yakalayıp getiren kimse var mı ki acaba...
Dönen hem yıldızlardır hemde zamandır yıldızlar gezegenler döndükçe gece gündüz oluşur ve zaman dönüş hızına göre hızlı veya yavaş ilerler daha ayrıntılı bilgiyi alttaki forumda sordular gerekli cevaplara ulaşabilirsiniz: 
http://forum.shiftdelete.net/diger-kultur-sanat-konulari/382445-zamanda-yolculuk-mumkun.html

Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…)
 

GoogleTaggedTaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
7 Yanıt
6983 Gösterim
Son İleti 14 Ekim 2014, 22:39:18
Gönderen: gızgın
6 Yanıt
2340 Gösterim
Son İleti 03 Ekim 2010, 01:40:32
Gönderen: halkapınar
4 Yanıt
1677 Gösterim
Son İleti 21 Temmuz 2011, 17:23:43
Gönderen: inancveahlak
1 Yanıt
2347 Gösterim
Son İleti 02 Kasım 2014, 18:03:51
Gönderen: Kingrules
24 Yanıt
13206 Gösterim
Son İleti 19 Şubat 2015, 02:24:44
Gönderen: HerhangiUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak