Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 37414 Online Üye ve Ziyaretçi: 991

GönderenKonu: Ergenekon cilacıları güç birleştirdi. (Soner+Özkök)  (Okunma sayısı 579 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hüseyin

 • Pırlanta Üye
 • ***
 • Konuyu Açan
 • Location: Polatlı
 • Toplam İleti: 503
 • Toplam Konu: 36
 • Süper Puan: -52859
 • PuanBank: 0
 • 50
 • Katılım: 06/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
02 Ocak 2010

ERTUĞRUL ÖZKÖK BELLİ ETTİ

Ertuğrul Özkök, sadece yazar sıfatıyla yazdığı ilk yazısında biat ettiği ismi belli etti. İşte Özkök'ün bugünkü yazısındaki derin şifreler..EMEKLİ ÖZKÖK SONERGİLLERE KATILDI

Emekli Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök'ün emeklilik günlerinde nasıl bir çizgi izleyeceği, görevi bıraktığı sadece yazar olarak yazdığı ilk yazısında ortaya çıktı.

Özkök Soner Yalçın teorileri çerçevesinde ilerleyerek ilk yazısını kaleme aldı.

Son dönemdeki sıkışmışlığı nedeniyle açık yalan ve çarpıtmalara sığının Soner Yalçın'ın teorisi bugün Özkök'ün köşesindeydi.

Kurumlar arası çatışma teorisinin yeni çarpıtması şu şekilde:

'Erzincan MİT Bölge Müdürlüğü'ne sivil bazı şahıslar gelip, arama yapmak istediklerini söylüyor. Gelen kişi, Erzurum Özel Yetkili Savcısı. Güvenlik görevlisi 'Başbakanlık'tan izin almanız gerekir' diyor. Savcı arama kararını gösteriyor ve gerilim yükselmeye başlıyor.

İşte o an, kapıdaki güvenlik görevlisi hiç beklenmedik bir hareket yapıyor. Elini beline atıp, silahının kılıfını açıyor.'

Birincisi olayın geçtiği iddia edilen MİT Bölge Müdürlüğü'ne gidilmediği defalarca açıklandı. Mahkemenin verdiği arama kararı sözkonusu MİT Personeli'nin evleriyle sınırlı. Dolayısıyla gidilen yer lojman. Bu biline biline yalan yazılıyor. MİT Bölge Başkanlığı basılmış gibi gösteriliyor.

Soner Yalçın, Arınç'ın evinin önünde yakalanan iki kişinin 'asker olmadığını sivil olduklarını' özel haber diye bangır bangır yapmıştı. Sonunda Genelkurmay bile şahıslardan birinin binbaşı birinin albay olduğunu açıkladı.

Aynı mantık Fatih Altaylı'da da kendini gösterdi. Polise de askere de ihbarı veren telefonu aynı kişinin açtığını iddia etti. Ancak bu bilgi ne genelkurmay da ne emniyette ne savcılıkta ne mahkemede ne de TİB'de yok.

Altaylı'nın bu yalanının üstüne kavgalı görünmelerine rağmen Hürriyet'i hemen atlattı Özkök ve ertesi gün haber yaptı.

Son olarak Habertürk TV, Hakim Kadir Kayan'ı takip ettikleri iddia edilen iki askeri araçla ilgili geçtiği alt yazıda aynı panik havasıyla yalana sarıldı.

Habertürk TV, 'TSK: Araçlar tesadüfen ordaydı' diye bir alt yazı geçti. Olay daha çok sıcak, askeri araçlar olay yerinde, savcı başlarında, TSK böyle bir açıklama yapmamışken, Habertürk'deki bu panik anlaşılamadı.

Oral Çalışlar'ın belirttiği gibi Özel Harpçi Gazeteciler mi var yoksa?


Aktif haber


Der tarik-i Nakşibendî lâzım âmed çâr terk;
Terk-i dünya, terk-i ukbâ, terk-i hestî, terk-i terk.Ergenekon cilacıları güç birleştirdi. (Soner+Özkök)
 

Benzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
145 Yanıt
86230 Gösterim
Son İleti 27 Haziran 2017, 22:45:18
Gönderen: mainfriend
2 Yanıt
1140 Gösterim
Son İleti 09 Nisan 2012, 22:32:33
Gönderen: manitu
11 Yanıt
4031 Gösterim
Son İleti 15 Ocak 2014, 23:34:49
Gönderen: kıran32
15 Yanıt
731 Gösterim
Son İleti 15 Nisan 2013, 02:38:01
Gönderen: placebo
0 Yanıt
2965 Gösterim
Son İleti 28 Eylül 2013, 11:46:16
Gönderen: BlackUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak