Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 8024 Online Üye ve Ziyaretçi: 694

GönderenKonu: 30+10 dakika  (Okunma sayısı 217 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

indigo

 • ALTIN Üye
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 1737
 • Toplam Konu: 1731
 • Süper Puan: -45671
 • PuanBank: 0
 • www.anindatepki.com
 • Katılım: 08/2010
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
30+10 dakika
« : 02 Ağustos 2010, 02:38:26 »
oruc tutarken son otuz dakikada oruc tuttuğumun farkına varıyorum Sanki öğrencilerin tenefüs zilini bekledigi gibi heyecanlanıyorum. Arkadaşını randevuya gelmeyeceğini düşündüğünüzdeki gibi midemde huzursuzluk başlıyor. Vakit yaklaştıkca içime bir sevinç doğuyor. Ezan sesini duymayı bu kadar cok istememişimdir. Sanki acliktan her şeyi yiye bilecek gibiyim İftar duasını telaşla unutmamak için önceden yapıyorum. Hocanın sesi bir başka geliyor. sanki böyle güzel bir corba içmemiş gibiyim İki kaşıktan sonra dünyaları yemiş gibiyim. Cayla sigaramı yaktığımda kanımım damarlarımda hareketini hissediyorum. kelimelerle ifade etmek istediğim duyguları yaşamak için bile oruc tutmak isterim. Birden bir ağırlık basıyor olgunlaştığımı hissediyorum. Bir başka görüyorum dünyayı. İşini en iyi şekilde başarmış insanın gururu doluyor içime Düşünüyorum bu irade meselesi değil biri oruç tutmamı istiyor. Demek ki yücelerin yücesi ALLAH benden umudu kesmemiş. ALLAHA ne kadar şükretsem azdır Ramazan ayı boyunca bir başka yaşantım oluyor Allah`ın istediği gibi yaşarsak dünyada daha mutlu olacağıma inanıyorum neleri kaybettiğimin farkında olsamda fıtratım gereği şeytana uyuyorum keşke ramazan on bir ay olsaydı. ALLAH kulundan umudunu kesmez yeterki bizde kesmeyelim daima dua edelim.
30+10 dakika
 

Benzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
3 Yanıt
651 Gösterim
Son İleti 25 Ağustos 2010, 14:59:06
Gönderen: kkvan
0 Yanıt
564 Gösterim
Son İleti 12 Kasım 2010, 09:30:15
Gönderen: fatal error
0 Yanıt
387 Gösterim
Son İleti 12 Şubat 2011, 12:49:51
Gönderen: akhai
3 Yanıt
685 Gösterim
Son İleti 01 Kasım 2012, 18:52:05
Gönderen: gızgın
1 Yanıt
2814 Gösterim
Son İleti 23 Mart 2013, 13:06:59
Gönderen: maniacUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak