Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 29992 Online Üye ve Ziyaretçi: 822

GönderenKonu: Masturbasyon aldatmaya girer mi?  (Okunma sayısı 11662 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saygılı1i

Ynt: Masturbasyon aldatmaya girer mi?
« Yanıtla #10 : 09 Haziran 2009, 12:08:34 »
http://www.cinselhayat.net/cinsel-sorunlar/erkek-sorunlari/60-erken-bosalma.html

Mastürbasyon ve Erken Boşalma

Mastürbasyon ve Erken Boşalma
Mastürbasyonun akla hayale gelmedik bir çok zarar oluşturduğu söylentileri yanında, erken boşalmaya da yol açtığma inanılmaktadır. Bugünkü tıp bilgilerine göre, erken boşalma ile mastürbasyon alışkanlığı arasında ilgi kurulmamaktadır. Ancak alışkanlık haline gelmiş mastürbasyonun bazı olumsuzluklarından bahsedilmektedir. Birincisi, mastürbasyonda kaba fiziki uyarılarla uyarılmaya alışmış penis cildinin gerçek cinsel ilişkide hassas ve daha fazla uyarıcı ortamla karşılaşması erken boşalmayı kolaylaştırabilir, ikincisi, mastürbasyon hayal dünyasmda kişiye göre en mükemmel ortamda gerçekleşen bir eylemdir. Bu hayalde kadın dünyanın en çekici kadını erkek de en güçlü erkeğidir. Cinselliğe olumsuz etki edecek bir faktör yoktur. Bu hayal ortamına alışkanlık, gerçek dünyada iki kişilik cinselliğe uyum güçlüğü çıkartabilir. Burada aşırı, adeta bağımlılık haline gelmiş mastürbasyonun etkisinden bahsedilmiştir. Alışkan¬lık haline gelmemiş seyrek mastürbasyon denemelerinin bu tip bir etkisinin olduğu düşünülemez.
Mastürbasyonun cinsel fonksiyon ve boşalma üzerindeki asıl zararı, mastürbasyonun kendisinden değil, bu konudaki söylentiler¬den kaynaklanmaktadır. Çünkü, mastürbasyonun erken boşalma, iktidarsızlık, güçsüzlük, kısırlık ve erken ihtiyarlama gibi bir çok zararı olduğu yüz yıllardır konuşulmaktadır. (Mastürbasyon konu¬suna bakınız)

---  Üyeliğimi lütfen siliniz ---  
(DH@ lehrer35     ya da    AT@ halkapınar.  Artık sevinebilirsiniz. Gün sizin gününüz...)

karayip

 • AS Üye Olacağım!
 • *
 • Toplam İleti: 3
 • Toplam Konu: 0
 • Süper Puan: 28121
 • PuanBank: 0
 • anindatepki
 • Katılım: 04/2013
  YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Masturbasyon aldatmaya girer mi?
« Yanıtla #11 : 21 Temmuz 2013, 13:50:59 »
sanmıyorum girmez çünkü arada kişi yok
Masturbasyon aldatmaya girer mi?
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
486 Gösterim
Son İleti 02 Ağustos 2010, 03:06:30
Gönderen: indigo
0 Yanıt
408 Gösterim
Son İleti 02 Ağustos 2010, 03:07:29
Gönderen: indigo
0 Yanıt
520 Gösterim
Son İleti 02 Ağustos 2010, 04:12:04
Gönderen: indigo
2 Yanıt
1458 Gösterim
Son İleti 13 Şubat 2011, 23:55:07
Gönderen: inancveahlak
1 Yanıt
521 Gösterim
Son İleti 29 Eylül 2011, 09:56:15
Gönderen: MertErUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak