Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 3 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 35420 Online Üye ve Ziyaretçi: 1052

GönderenKonu: Ania Lisewkska Dünyadan yüzbin erkekle yatacak Türkiyeye gelse ne olur?  (Okunma sayısı 3389 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

patavat

Ania Lisewkska isimli Polonyalı kadının kimine göre sapık kimine göre çok büyük ahlaksız kimine göre de bravo denilecek birisi... Batı ülkelerinde rahatça projesini gerçekleştiren genç kadın için Arap dünyasında ve müslüman çevrelerde büyük öfke var. Lübnan karıştı Mısır çok sert karşı çıktı. Kadın çok israrlı Ania, kendi blogunda yazdığı cümlelerde 'özellikle Arap erkekleriyle birlikte olmak istiyorum. Umarım gerekli vizeyi alabilirim' ifadelerini kullandı kullandı ama Arap dünyası daha da karışacak. Zaten acaip düğümdü iyice düşüm olacak. Yarı laik olan Türkiyede ise şimdlik aykırı ses yok. Esas korku cinayete kurban gitmemesi. Eğer cinayete kurban gitmese ne yüz bin erkeği bir milyon erke rekorunu kıracağını müdeleriz tek başına Türkiye ona yeter de artar bile... :biggrin:Patavat geldi Patavatsız kalmayın..Ania Lisewkska Dünyadan yüzbin erkekle yatacak Türkiyeye gelse ne olur?
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
229 Gösterim
Son İleti 02 Ağustos 2010, 03:42:55
Gönderen: indigo
8 Yanıt
1621 Gösterim
Son İleti 01 Mart 2011, 03:23:13
Gönderen: gececi
1 Yanıt
527 Gösterim
Son İleti 14 Ağustos 2012, 19:37:30
Gönderen: kafkaf
3 Yanıt
860 Gösterim
Son İleti 17 Eylül 2013, 21:00:52
Gönderen: mübük
0 Yanıt
1598 Gösterim
Son İleti 02 Mayıs 2018, 10:47:09
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak