Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 64914 Online Üye ve Ziyaretçi: 1287

GönderenKonu: Bitmeyen cep telefonu şarjı Güneş pilli kılıf  (Okunma sayısı 1316 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mainfriend

 • Zümrüt
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: İstanbul
 • Toplam İleti: 291
 • Toplam Konu: 59
 • Süper Puan: 20117
 • PuanBank: 15065
 • Katılım: 08/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Bitmeyen cep telefonu şarjı Güneş pilli kılıf
« : 17 Haziran 2010, 15:38:55 »
Çok iyi akıl. Iphone iyi çalışıyor durmuyor yola devam ediyor. hoo


Şarj hiç bitmeyecek!
Geliştirilen bu kılıf sayesinde artık şarj etmeye son

Linkleri görmek için üye olun veya giriş yapın.

Alternatif enerjili elektronik cihazlar üreten Novothink'in, iPhone için özel olarak geliştirdiği ve Apple lisanslı ilk güneş enerjisi ile şarj etme özelliği olan taşıma kılıfı Surge'i pazara sunduğunu duyurdu. Şık tasarımlı, güneş enerjisi ile çalışan hibrid şarj aleti/taşıma kılıfı, iPhone kullanıcılarının iPhone'larını taşırken güneş olan her yerde cihazlarını şarj edebilmelerini mümkün kılıyor. Cihaz ayrıca florasan ışığında da kendini şarj etme özelliğine sahip. iPhone 3G ve 3GS uyumlu Surge kılıfları Haziran ayı itbari ile Türkiye'de Turkcell Flagship Store'larda satışa sunuldu...

GÜNEŞİN VE IŞIĞIN OLDUĞU HERYERDE ŞARJ İMKANI

Güneş enerjisi ile şarjı sağlayan solar paneller içeren özel tasarımlı şarj aleti/taşıma kılıfının yanısıra, Surge USB 2.0 kablosu da içeriyor. Bu kablo standart USB portları ile uyumlu ve yüksek kapasiteli şarj etme ve veri alışverişi yapmayı mümkün kılıyor.

Novothink Başkanı Ian Dorfman konuya ilişkin açıklamasında, 'Surge solar panel teknolojisini günlük yaşama dahil etme yolunda atılan büyük bir adım. Yalnızca yüksek düzeyde fonksiyonel olmakla kalmayan aynı zamanda da ekonom ik olan, çevreye duyarlı bir mobil çözüm sunduğumuz için inanılmaz gururluyuz.' dedi.

TEKNOLOGTR.COM


 
Bitmeyen cep telefonu şarjı Güneş pilli kılıf
 

Benzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
2 Yanıt
1634 Gösterim
Son İleti 15 Aralık 2008, 12:19:58
Gönderen: cmemet71
0 Yanıt
654 Gösterim
Son İleti 02 Ağustos 2010, 05:25:25
Gönderen: Newman
0 Yanıt
479 Gösterim
Son İleti 03 Ağustos 2010, 19:45:35
Gönderen: Newman
2 Yanıt
452 Gösterim
Son İleti 08 Şubat 2011, 20:22:12
Gönderen: krakula
2 Yanıt
2212 Gösterim
Son İleti 13 Aralık 2012, 03:19:57
Gönderen: moonyUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

Linkleri görmek için üye olun veya giriş yapın.


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak