Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 43511 Online Üye ve Ziyaretçi: 1025

GönderenKonu: Beşiktaş Cimbom derbisi olayları Recep Tayyip Rize stadına Beşiktaşı sokmamak mı  (Okunma sayısı 1214 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

flywork

 • AS Üye Olacağım!
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 7
 • Toplam Konu: 1
 • Süper Puan: 25872
 • PuanBank: 0
 • anindatepki
 • Katılım: 12/2012
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Beşiktaşın başına gelenler gün geçtikçe neden sorusuyla beraber yürüyor. Bu olaylar bir kurug mu acaba? Beşiktaşa yapılan bir peşin infaz mı? Çarşıya ceza mı? Başiktaşın kendi sahası İnönü stadı yıkıldı. Başiktaş bütün maçlarını nerdeyse deplasmanda oynuyor. Her maçta da gezi lehine sloganlar atılıyor. Çarşı desteğini esirgemiyor. Bu durumda akla gelen Rize'deki maçta beşiktaşa ceza verip oraya seyircisi gönderilmesi ve böylece yüce Kral Erdoğan için slogan atılmasının önüne geçmek mi? Akla gelen bir soru işte hiç te yabana atacak gibi değil... +!..x


ekşın

evet aynen öyle çarlıya duyulan kinin sonucu spora siyaset karıştı :s20:
Beşiktaş Cimbom derbisi olayları Recep Tayyip Rize stadına Beşiktaşı sokmamak mı
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
759 Gösterim
Son İleti 15 Mayıs 2010, 17:16:23
Gönderen: fnsman33
2 Yanıt
937 Gösterim
Son İleti 21 Ağustos 2010, 16:31:57
Gönderen: placebo
3 Yanıt
968 Gösterim
Son İleti 02 Kasım 2010, 12:20:39
Gönderen: placebo
1 Yanıt
923 Gösterim
Son İleti 17 Şubat 2011, 09:04:59
Gönderen: craig
2 Yanıt
487 Gösterim
Son İleti 01 Aralık 2011, 20:39:56
Gönderen: chakraUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak