Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 18238 Online Üye ve Ziyaretçi: 966

GönderenKonu: Alevinin malı canı namusu helaldir Suriye'de vahşete verilen fetvalar  (Okunma sayısı 9629 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BlackOnlardan değil onlar gibi düşünmüyorsanız yok edilecek kafirlerdensiniz. Bu nasıl mantık bu nasıl din anlayışı. İşte bu fetvalar gerçek ki Suriyede aleviler katlediliyor kadınları kızlarına tecavüz ediliyor. Böyle bir mantığa da malesef Türkiye dahil müslüman hiç bir ülkeden ses çıkmıyor. Batıdan ses çıkmıyor diye yalvarıp el etek öptüğünüz batıya kurban olun onların onda biri bile etmezsiniz. Bu fetvaya tek ses etmediniz etmezsiniz. Erdoğan bile tek ses vermedi. Neden vermiyor doğru mu buluyor nasıl iş bu? Din böyle mi emrediyor. Kafir bile olunsa yok edin mi diyor. Allah belanızı verecek bekleyin masum halka böyle fetva verip uygulayanların sonu yakındır.... :s20: :s20:

Bu aşağıdaki linke de tıklayın ve seyredin ekmek parası peşinde şöforler resmen alevi oldukları için öldürüldüler.

http://www.odatv.com/vid_video.php?id=8C4A1

Alıntı Yap (Seçim)
Selefi müftülerden Yasin el Aculuni, Suriye devletine karşı savaşan teröristlerin mihriye ve şer'i nikah okumadan Şia ve Alevi kadınların sahibi olduklarını söyledi!
Selefi müftü şeyh Yasin el Aculuni, Suriye'de baş gösteren olayların Esad karşıtı Müslüman muhaliflerle Şii kafirler (ona göre Şiiler kafir!) arasında olduğunu iddia etti.Ehlibeyt Haber Ajansı ABNA- Vahhabi- Selefi müftülerden Şeyh Yasin El Aculuni utanç verici bir fetvaya imza attı. Selefi müftü bir çoklarının itirazına sebep olan fetvasında Suriyeli Şii ve Alevi kadınların esir alınabilineceğine dair haddini aşan bir fetva yayınladı. 

Selefi müftü, Facebook hesabından yaptığı açıklamada teröristlere Esad yanlısı kadınlarla Alevi kadınları mülkiyetlerine almaları önerisinde bulundu!

Selefi müftü şeyh Yasin el Aculuni, Suriye'de baş gösteren olayların Esad karşıtı Müslüman muhaliflerle Şii kafirler (ona göre Şiiler kafir!) arasında olduğunu iddia etti.

Şeyh Yasin el Aculuni, şunları kaydetti: Bu fırka (Şia), İslam fırkalarından değildir ve tüm Müslüman araştırmacıların görüş ve onayına göre Şialar Müslüman zümresinden sayılmamaktadır. Şeyh Halebi'nin dediğine göre onları tekfir etmek gerekir, çünkü onlar Müslüman değildir!

İngilizler tarafından kurulan sapkın fırka Vahabilik – Selefilik, dünya küfür devletleri ile ortaklaşa olarak Şia'yı zayıflatmak için farklı komplolara imza atmaktadır. Suudi Arabistan, Katar… vb. gibi ülkelerin finansmanlığı ile hazırlanan komplolardan bazıları şunlardır: Şialar kafir ve müşriktir. Onlar Yahudilikten gelmektedir iftiraları ile dünya Müslüman kamuoyunda Şia mezhebini karalamak ve insanların mektebe müşerref olmasını önlemek. Şia merkezlerine, camilerine, vakıf, dernek ve hüseyniyelerine terörist saldırılar düzenleyerek emniyetsiz bir ortam oluşturmak ve bu şekilde korku yayarak Şiaları sindirmek. Şialara karşı askeri, kültürel ve tebliğci gruplar oluşturup Şia mezhebini her yönden muhasara altına alarak gelişmesini ve tanınmasının önünü kesmek…

Alıntı Yap (Seçim)
Suudi Arabistan'da müftü Muhammed El Arifi Suriyeli muhaliflerin cinsel ihtiyaçlarını giderebilmek için Suriyeli kadınları kısa süreliğine nikahlarına geçirebileceklerini ilan etti.

Fars Haber Ajansı'nın haberine göre, Suudi Arabistanlı bir müftü Suriye'deki muhalifler için ilginç bir fetva verdi.

Şeyh Muhammed El Arifi, mücahitler diye andığı muhaliflerin Suriyeli kadınları kısa süreliğine hatta birkaç saatliğine kendi nikahlarına geçirebileceklerini ileri sürdü.

Şeyh El Arifi fetvasında, söz konusu mücahitlerle Suriyeli kadınların bu şekilde evlenmelerinin çarpışan bu milislerin cinsel ihtiyaçlarını giderebileceğini, dolaysıyla Suriye lideri Beşar Esad iktidarına karşı daha azimli savaşmalarına yardımcı olabileceğini dile getirdi.

El Arifi, söz konusu milislerle bu şekilde evlenmeyi kabul eden Suriyeli kadınlara da Cennet vaadinde bulunan bu fetvasında ayrıca, böyle bir nikahın 14 yaşın üzerindeki kız ve kadınları kapsadığını söyledi.

Suriye'de Sünni imamlar yan yana gelerek, Alevi ve Hristiyanların gasp edilen mallarının 'helal' olduğuna dair bir kararın altına imza attılar.

Suudi Arabistanlı müftüden sonra bir fetva da Suriye'deki sunni imamlardan geldi.

SURİYE'DE TERÖRİSTLER MEZHEP SAVAŞI ÇIKARMAYA ÇALIŞIYOR

Yurt gazetesinden Ömer Ödemiş'in haberine göre Alevilerin yoğun olarak yaşadığı Lazkiye kentine saldırmak amacı ile 10'a yakın değişik cihatçı grup yan yana gelerek ortak hareket etme kararı almasının ertesinde, Şam'da kendilerini 'din önderleri' diye tanımlayan 34 imam imzaladıkları bildiri ile kendilerinden olmayan herkesin mallarının gasp edilmesinin helal ve meşru olduğuna dair bir karar aldılar.

İmzalanan ortak bildiride şöyle deniliyor;

'Onlar 'Enfal' hakkında soru sorarlar. De ki 'Enfal' Allah'ın ve elçisinindir. Allaha karşı gelmekten sakınınız, aranızı düzeltin, Allaha itaat ediniz 'ENFAL' Duma ve Şam kırsal halkımıza: ''Kuran'ın hükümlerine ve Peygamberimizin sünnetine istinaden aramızda rahmet ve şefkatle kâfirlere karşı şiddet ve gazapla davranalım.

Bunun üzerine aldığımız kararlar aynen uygulanmalı: Hıristiyan, Alevi ve Peygamberimizin sünnetini izlemeyenlerin mal ve mülklerine el konulacaktır, bu malların bir kısmıyla silah ve mühimmat alınacak, kalan kısmı ise fakirlere, yetimlere, dullara ve şehit ailelerine dağıtılacaktır. Bize arka çıkmayan ve savaşta destek olmayan Damascus (Şam) halkı boykot edilmeli.'

CagdasSes.com


yuro

 • Gümüş
 • *
 • Location: İzmir
 • Toplam İleti: 115
 • Toplam Konu: 20
 • Süper Puan: 19515
 • PuanBank: 0
 • Katılım: 07/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Alevinin malı canı namusu helaldir Suriye'de vahşete verilen fetvalar
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2013, 15:41:11 »
bunlar dünyanın en vahşi insanlarıdır bunları fırında yaksam içim soğumaz şu nedenle ki ibr din adına yapyıyorlar bir de allahu ekber diyerek yapıyorlar... başka babamın katili olsa bu kadar öfkelenmem aslında
Alevinin malı canı namusu helaldir Suriye'de vahşete verilen fetvalar
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
1 Yanıt
884 Gösterim
Son İleti 02 Haziran 2010, 16:50:23
Gönderen: metalok
0 Yanıt
257 Gösterim
Son İleti 02 Ağustos 2010, 04:05:16
Gönderen: indigo
0 Yanıt
226 Gösterim
Son İleti 02 Ağustos 2010, 04:05:18
Gönderen: indigo
2 Yanıt
582 Gösterim
Son İleti 22 Kasım 2010, 23:53:10
Gönderen: Raskolnikov
3 Yanıt
1875 Gösterim
Son İleti 30 Kasım 2016, 13:57:24
Gönderen: RawmanUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak